ფეხბურთი
    ჩოგბურთი
    კალათბურთი
    ჰოკეი
    ფრენბურთი
    ფეხბურთი
    გერმანია, ბუნდესლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    ოთხშაბათი - 27.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    20:30
    ლაიფციგი - ჰერტა
    ლაიფციგი - ჰერტა
    დატვირთვა
    1.35
    5.30
    8.30
    1.08
    3.10
    1.17
    1.09
    6.55
    2.80
    2.5
    1.45
    1.70
    2.15
    +1454
    22:30
    დიუსელდორფი - შალკე 04
    დიუსელდორფი - შალკე 04
    დატვირთვა
    2.70
    3.20
    2.80
    1.45
    1.47
    1.37
    1.85
    1.90
    1.80
    2.5
    2.05
    1.80
    2.05
    +1439
    22:30
    აუგსბურგი - პადერბორნი
    აუგსბურგი - პადერბორნი
    დატვირთვა
    2.00
    3.50
    3.80
    1.28
    1.79
    1.31
    1.45
    2.65
    2.20
    2.5
    1.65
    1.65
    2.25
    +1441
    22:30
    უნიონი - მაინცი
    უნიონი - მაინცი
    დატვირთვა
    2.45
    3.30
    2.95
    1.41
    1.55
    1.35
    1.70
    2.05
    2.00
    2.5
    1.80
    1.70
    2.15
    +1435
    22:30
    ჰოფენჰაიმი - კიოლნი
    ჰოფენჰაიმი - კიოლნი
    დატვირთვა
    2.70
    3.25
    2.70
    1.47
    1.47
    1.35
    1.85
    1.85
    2.50
    2.5
    1.55
    1.45
    2.85
    +1445
    პარასკევი - 29.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    22:30
    ფრაიბურგი - ლევერკუზენი
    ფრაიბურგი - ლევერკუზენი
    დატვირთვა
    4.25
    3.80
    1.81
    1.96
    1.24
    1.28
    3.05
    1.35
    2.35
    2.5
    1.60
    1.60
    2.35
    +730
    შაბათი - 30.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    17:30
    ვოლფსბურგი - აინტრახტი
    ვოლფსბურგი - აინტრახტი
    დატვირთვა
    1.97
    3.70
    3.70
    1.29
    1.81
    1.29
    1.45
    2.65
    2.15
    2.5
    1.70
    1.65
    2.25
    +734
    ფეხბურთი
    პორტუგალია, პრიმერა ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    ოთხშაბათი - 03.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    22:00
    პორტიმონენსე - ჟილ ვისენტე
    პორტიმონენსე - ჟილ ვისენტე
    დატვირთვა
    2.60
    3.05
    2.85
    1.41
    1.47
    1.37
    1.77
    1.94
    1.55
    2.5
    2.25
    1.95
    1.80
    +690
    ხუთშაბათი - 04.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:15
    ფამალიკაო - პორტუ
    ფამალიკაო - პორტუ
    დატვირთვა
    6.55
    4.40
    1.45
    2.52
    1.12
    1.20
    4.65
    1.15
    2.10
    2.5
    1.65
    1.85
    1.90
    +684
    22:00
    მარიტიმუ - სეტუბალი
    მარიტიმუ - სეტუბალი
    დატვირთვა
    2.25
    3.05
    3.40
    1.31
    1.60
    1.37
    1.55
    2.29
    1.55
    2.5
    2.25
    1.95
    1.80
    +692
    22:15
    ბენფიკა - ტონდელა
    ბენფიკა - ტონდელა
    დატვირთვა
    1.20
    6.05
    13.9
    1.04
    3.80
    1.11
    1.04
    8.40
    2.35
    2.5
    1.55
    2.25
    1.60
    +683
    პარასკევი - 05.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:15
    გიმარაეში - სპორტინგი
    გიმარაეში - სპორტინგი
    დატვირთვა
    2.55
    3.20
    2.85
    1.42
    1.49
    1.35
    1.77
    1.95
    1.80
    2.5
    1.90
    1.70
    2.10
    +692
    22:00
    სანტა კლარა - ბრაგა
    სანტა კლარა - ბრაგა
    დატვირთვა
    5.35
    3.85
    1.63
    2.15
    1.17
    1.25
    3.75
    1.23
    1.90
    2.5
    1.80
    1.85
    1.90
    +688
    შაბათი - 06.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:15
    ავეში - ბელენენსეში
    ავეში - ბელენენსეში
    დატვირთვა
    2.90
    3.15
    2.53
    1.50
    1.40
    1.35
    1.98
    1.74
    1.60
    2.5
    2.15
    1.90
    1.85
    +690
    კვირა - 07.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:15
    ბოავიშტა - მორეირენსე
    ბოავიშტა - მორეირენსე
    დატვირთვა
    2.55
    3.00
    3.00
    1.38
    1.49
    1.38
    1.72
    2.01
    1.50
    2.5
    2.40
    2.05
    1.70
    +690
    ორშაბათი - 08.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:00
    რიუ ავე - ფერეირა
    რიუ ავე - ფერეირა
    დატვირთვა
    1.65
    3.60
    5.35
    1.16
    2.10
    1.27
    1.23
    3.70
    1.70
    2.5
    2.05
    2.05
    1.70
    +686
    ფეხბურთი
    რუსეთი, პრემიერლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 21.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    17:00
    კრასნოდარი - დინამო მოსკოვი
    კრასნოდარი - დინამო მოსკოვი
    დატვირთვა
    2.20
    3.30
    3.45
    1.33
    1.66
    1.35
    1.50
    2.30
    1.65
    2.5
    2.20
    1.95
    1.85
    +682
    17:00
    ლოკომოტივი მ. - ორენბურგი
    ლოკომოტივი მ. - ორენბურგი
    დატვირთვა
    1.85
    3.50
    4.50
    1.22
    1.92
    1.31
    1.32
    3.00
    1.80
    2.5
    2.05
    1.90
    1.90
    +682
    17:00
    არსენალ ტულა - სპარტაკი მ.
    არსენალ ტულა - სპარტაკი მ.
    დატვირთვა
    3.50
    3.20
    2.20
    1.66
    1.31
    1.36
    2.35
    1.50
    1.60
    2.5
    2.35
    2.05
    1.80
    +682
    17:00
    ცსკა - ზენიტი
    ცსკა - ზენიტი
    დატვირთვა
    3.35
    3.15
    2.30
    1.61
    1.34
    1.37
    2.20
    1.55
    1.65
    2.5
    2.25
    1.95
    1.85
    +682
    17:00
    სოჭი - როსტოვი
    სოჭი - როსტოვი
    დატვირთვა
    2.85
    3.35
    2.50
    1.53
    1.43
    1.34
    1.95
    1.75
    1.75
    2.5
    2.05
    1.85
    2.00
    +680
    17:00
    ურალი - რუბინი
    ურალი - რუბინი
    დატვირთვა
    2.75
    3.15
    2.70
    1.46
    1.46
    1.37
    1.85
    1.85
    1.70
    2.5
    2.20
    1.90
    1.90
    +680
    17:00
    კრილია - ახმატი
    კრილია - ახმატი
    დატვირთვა
    2.65
    3.05
    2.90
    1.41
    1.48
    1.39
    1.75
    1.90
    1.50
    2.5
    2.55
    2.15
    1.70
    +680
    17:00
    უფა - ტამბოვი
    უფა - ტამბოვი
    დატვირთვა
    2.40
    2.95
    3.40
    1.33
    1.57
    1.41
    1.60
    2.20
    1.45
    2.5
    2.75
    2.25
    1.65
    +682
    ფეხბურთი
    ავსტრია, ბუნდესლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    სამშაბათი - 02.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    20:30
    მატერსბურგი - ალტახი
    მატერსბურგი - ალტახი
    დატვირთვა
    2.70
    3.20
    2.58
    1.44
    1.40
    1.31
    1.89
    1.81
    2.00
    2.5
    1.75
    1.60
    2.25
    +688
    20:30
    ტიროლი - სტ. პოლტენი
    ტიროლი - სტ. პოლტენი
    დატვირთვა
    2.00
    3.65
    3.40
    1.28
    1.68
    1.26
    1.49
    2.45
    2.20
    2.5
    1.60
    1.55
    2.35
    +692
    22:30
    აუსტრია ვენა - ადმირა
    აუსტრია ვენა - ადმირა
    დატვირთვა
    1.83
    3.70
    3.90
    1.23
    1.80
    1.25
    1.38
    2.85
    2.20
    2.5
    1.65
    1.60
    2.25
    +688
    ოთხშაბათი - 03.06.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    20:30
    ლასკ ლინცი - ჰარტბერგი
    ლასკ ლინცი - ჰარტბერგი
    დატვირთვა
    1.15
    7.20
    14.0
    1.03
    3.80
    1.07
    1.03
    8.85
    2.85
    2.5
    1.40
    2.10
    1.70
    +685
    20:30
    შტურმი - ვოლფსბერგერი აკ
    შტურმი - ვოლფსბერგერი აკ
    დატვირთვა
    2.45
    3.45
    2.69
    1.41
    1.47
    1.28
    1.77
    1.94
    2.05
    2.5
    1.70
    1.60
    2.25
    +688
    22:30
    ზალცბურგი - რაპიდი
    ზალცბურგი - რაპიდი
    დატვირთვა
    1.60
    4.30
    4.70
    1.17
    2.08
    1.19
    1.26
    3.50
    2.70
    2.5
    1.45
    1.50
    2.50
    +688
    ფეხბურთი
    ფარერები, პრემიერლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    ოთხშაბათი - 27.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    22:00
    რუნავიკი - ფუგლაფიორდური
    რუნავიკი - ფუგლაფიორდური
    დატვირთვა
    1.20
    6.90
    9.50
    1.06
    3.35
    1.08
    1.07
    6.95
    4.00
    2.5
    1.22
    1.55
    2.35
    +765
    22:00
    ტბ თვეროირი - ბ36 ტორსჰავნი
    ტბ თვეროირი - ბ36 ტორსჰავნი
    დატვირთვა
    10.4
    6.50
    1.20
    3.35
    1.05
    1.09
    7.30
    1.06
    3.30
    2.5
    1.31
    1.75
    2.05
    +644
    ხუთშაბათი - 28.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    20:00
    ჰბ ტორსჰავნი - ვიკინგური
    ჰბ ტორსჰავნი - ვიკინგური
    დატვირთვა
    1.59
    4.05
    4.85
    1.17
    2.07
    1.21
    1.25
    3.60
    2.30
    2.5
    1.55
    1.65
    2.20
    +649
    22:00
    კლაკსვიკი - სტრეიმური
    კლაკსვიკი - სტრეიმური
    დატვირთვა
    1.08
    9.10
    24.9
    1.01
    4.65
    1.03
    3.20
    2.5
    1.32
    2.50
    1.50
    +635
    22:00
    სკალა - აბ არგირი
    სკალა - აბ არგირი
    დატვირთვა
    1.89
    3.85
    3.40
    1.27
    1.74
    1.23
    1.45
    2.56
    2.50
    2.5
    1.50
    1.50
    2.50
    +655
    ფეხბურთი
    სამხრეთ კორეა, K-League 1
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    პარასკევი - 29.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    14:30
    დაეგუ - სანჟუ სანგმუ
    დაეგუ - სანჟუ სანგმუ
    დატვირთვა
    2.10
    3.10
    3.50
    1.29
    1.66
    1.34
    1.51
    2.50
    1.60
    2.5
    2.20
    1.95
    1.80
    +692
    შაბათი - 30.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    11:30
    განგვონი - ჩონბუკი
    განგვონი - ჩონბუკი
    დატვირთვა
    4.10
    3.60
    1.80
    1.90
    1.23
    1.28
    2.95
    1.35
    2.00
    2.5
    1.75
    1.70
    2.05
    +688
    14:00
    ბუსანი - სუვონ ბლიუვინგზი
    ბუსანი - სუვონ ბლიუვინგზი
    დატვირთვა
    2.85
    3.10
    2.45
    1.51
    1.40
    1.35
    2.00
    1.73
    1.70
    2.5
    2.00
    1.80
    1.95
    +690
    14:00
    გვანჟოუ - ულსან ჰიუნდაი
    გვანჟოუ - ულსან ჰიუნდაი
    დატვირთვა
    4.70
    3.50
    1.72
    1.98
    1.19
    1.29
    3.30
    1.28
    1.80
    2.5
    1.90
    1.85
    1.85
    +688
    კვირა - 31.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    11:30
    სეული - სეონგნამი
    სეული - სეონგნამი
    დატვირთვა
    2.07
    3.10
    3.65
    1.28
    1.68
    1.35
    1.46
    2.52
    1.55
    2.5
    2.30
    2.05
    1.70
    +692
    14:00
    ინჩეონ იუნ. - პოჰანგი
    ინჩეონ იუნ. - პოჰანგი
    დატვირთვა
    4.10
    3.25
    1.89
    1.81
    1.23
    1.32
    2.85
    1.37
    1.60
    2.5
    2.20
    2.00
    1.75
    +694
    ფეხბურთი
    სამხრეთ კორეა, K-League 2
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    87'
    0:2
    სეული ე. - ანიანგი
    სეული ე. - ანიანგი
    100.00
    12.00
    10.50
    10.00
    1.20
    4.10
    +34
    60'
    0:1
    ჯეონამ დრაგონსი - ჩუნგნამ ასანი
    ჯეონამ დრაგონსი - ჩუნგნამ ასანი
    10.50
    3.30
    1.45
    2.50
    1.27
    6.00
    1.08
    1.22
    3.90
    +36
    0'
    1:0
    სუვონ სიტი - გეონგნამი
    სუვონ სიტი - გეონგნამი
    1.32
    4.30
    10.00
    3.00
    1.16
    1.07
    6.25
    1.75
    1.95
    +38
    შაბათი - 30.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    11:00
    ჯეონამ დრაგონსი - ანიანგი
    ჯეონამ დრაგონსი - ანიანგი
    დატვირთვა
    1.79
    3.70
    4.00
    1.22
    1.83
    1.24
    1.36
    2.90
    1.80
    2.5
    1.95
    1.90
    1.85
    +653
    13:30
    გეონგნამი - დაეჟუნი
    გეონგნამი - დაეჟუნი
    დატვირთვა
    2.20
    3.50
    2.95
    1.35
    1.56
    1.27
    1.63
    2.15
    1.90
    2.5
    1.80
    1.70
    2.10
    +651
    კვირა - 31.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    11:00
    ანსან გრინერსი - ჯეჯუ იუნ.
    ანსან გრინერსი - ჯეჯუ იუნ.
    დატვირთვა
    3.00
    3.50
    2.17
    1.58
    1.33
    1.27
    2.20
    1.60
    1.75
    2.5
    2.05
    1.85
    1.90
    +653
    13:30
    სუვონ სიტი - ბუჩონი 1995
    სუვონ სიტი - ბუჩონი 1995
    2.57
    3.30
    2.57
    1.43
    1.43
    1.29
    1.85
    1.85
    1.85
    2.5
    1.85
    1.70
    2.10
    +653
    13:30
    ჩუნგნამ ასანი - სეული ე.
    ჩუნგნამ ასანი - სეული ე.
    დატვირთვა
    2.85
    3.30
    2.36
    1.50
    1.37
    1.29
    2.03
    1.70
    2.00
    2.5
    1.75
    1.60
    2.20
    +647
    ფეხბურთი
    ბელარუსი, უმაღლესი ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    პარასკევი - 29.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    19:00
    ჟოდინო - სმოლევიჩი
    ჟოდინო - სმოლევიჩი
    დატვირთვა
    1.68
    3.50
    5.00
    1.16
    1.95
    1.26
    1.26
    3.50
    1.60
    2.5
    2.25
    2.15
    1.65
    +666
    21:00
    გოროდეა - ნემანი
    გოროდეა - ნემანი
    დატვირთვა
    2.95
    3.05
    2.41
    1.48
    1.34
    1.33
    2.06
    1.68
    1.50
    2.5
    2.45
    2.10
    1.70
    +670
    შაბათი - 30.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    16:00
    მინსკი - სლუცკი
    მინსკი - სლუცკი
    დატვირთვა
    2.53
    3.30
    2.63
    1.42
    1.44
    1.30
    1.82
    1.89
    1.85
    2.5
    1.90
    1.70
    2.05
    +672
    18:00
    ბელშინა - სლავია მოზირი
    ბელშინა - სლავია მოზირი
    დატვირთვა
    2.95
    3.00
    2.46
    1.46
    1.35
    1.34
    2.03
    1.70
    1.50
    2.5
    2.45
    2.05
    1.70
    +670
    20:00
    დინამო მინსკი - შახტარ სოლიგორსკი
    დინამო მინსკი - შახტარ სოლიგორსკი
    დატვირთვა
    3.05
    3.10
    2.31
    1.52
    1.33
    1.32
    2.14
    1.63
    1.60
    2.5
    2.25
    1.95
    1.80
    +670
    კვირა - 31.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    17:00
    ენერგეტიკ ბგუ - ვიტებსკი
    ენერგეტიკ ბგუ - ვიტებსკი
    დატვირთვა
    2.12
    3.20
    3.40
    1.28
    1.60
    1.31
    1.52
    2.38
    1.70
    2.5
    2.05
    1.85
    1.90
    +672
    19:00
    ბატე - ისლოჩი მინსკი
    ბატე - ისლოჩი მინსკი
    დატვირთვა
    1.32
    4.80
    8.85
    1.07
    2.75
    1.15
    1.09
    6.15
    2.20
    2.5
    1.65
    2.00
    1.75
    +668
    21:00
    რუხ ბრესტი - დინამო ბრესტი
    რუხ ბრესტი - დინამო ბრესტი
    დატვირთვა
    4.60
    3.55
    1.72
    1.90
    1.18
    1.26
    3.30
    1.29
    1.75
    2.5
    2.00
    1.95
    1.80
    +670
    ფეხბურთი
    ბელარუსი, Alf Championship. I ლიგა(70წთ.) 2x35 წუთი
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    ოთხშაბათი - 27.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    22:30
    ბ 12 - აკად. კოსმოსი
    ბ 12 - აკად. კოსმოსი
    დატვირთვა
    2.75
    4.10
    2.10
    ფეხბურთი
    თურქმენეთი, Yokary Liga
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    ოთხშაბათი - 27.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    17:00
    ენერგეტიკ მარი - ნებიტჩი
    ენერგეტიკ მარი - ნებიტჩი
    დატვირთვა
    2.08
    3.20
    3.45
    1.27
    1.62
    1.30
    1.49
    2.44
    1.75
    2.5
    2.00
    1.80
    1.90
    +261
    ხუთშაბათი - 28.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    16:15
    შაგადამი - აჰალი
    შაგადამი - აჰალი
    დატვირთვა
    3.25
    3.05
    2.25
    1.54
    1.30
    1.33
    2.25
    1.57
    1.55
    2.5
    2.35
    2.00
    1.75
    +259
    17:00
    კოპეტდაგ აშხაბადი - ალტინ ასირი
    კოპეტდაგ აშხაბადი - ალტინ ასირი
    დატვირთვა
    5.10
    3.80
    1.61
    2.04
    1.16
    1.23
    3.65
    1.24
    1.85
    2.5
    1.85
    1.90
    1.85
    +265
    ფეხბურთი
    კოსტა-რიკა, პრიმერა დივიზიონი
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    ხუთშაბათი - 28.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    01:00
    გრეცია - ალაჯუელენსი
    გრეცია - ალაჯუელენსი
    დატვირთვა
    6.15
    4.40
    1.47
    2.32
    1.12
    1.18
    4.40
    1.17
    2.15
    2.5
    1.65
    1.80
    1.95
    +666
    03:30
    სან კარლოსი - სანტოსი დგ
    სან კარლოსი - სანტოსი დგ
    დატვირთვა
    1.70
    3.90
    4.40
    1.19
    1.94
    1.23
    1.30
    3.20
    2.50
    2.5
    1.50
    1.50
    2.45
    +668
    06:00
    დეპ. საპრისა - ლიმონი
    დეპ. საპრისა - ლიმონი
    დატვირთვა
    1.21
    6.15
    10.7
    1.05
    3.30
    1.09
    1.06
    7.35
    2.75
    2.5
    1.40
    1.90
    1.85
    +670
    06:00
    უნივერსიტარიოსი - ჰერედიანო
    უნივერსიტარიოსი - ჰერედიანო
    დატვირთვა
    4.50
    3.55
    1.73
    1.89
    1.19
    1.25
    3.20
    1.30
    1.90
    2.5
    1.85
    1.80
    1.95
    +670
    პარასკევი - 29.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    01:00
    გვადელუპე - ზელედონი
    გვადელუპე - ზელედონი
    დატვირთვა
    1.86
    3.45
    3.95
    1.23
    1.77
    1.27
    1.38
    2.80
    1.85
    2.5
    1.90
    1.80
    1.95
    +676
    ფეხბურთი
    უკრაინა, პრემიერლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    შაბათი - 30.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    15:00
    კოლოსი - დესნა
    კოლოსი - დესნა
    დატვირთვა
    3.75
    3.35
    1.95
    1.70
    1.24
    1.29
    2.65
    1.42
    1.70
    2.5
    2.05
    1.90
    1.85
    +694
    18:00
    დნიპრო-1 - ოლიმპიკი დონეცკი
    დნიპრო-1 - ოლიმპიკი დონეცკი
    დატვირთვა
    2.14
    3.30
    3.20
    1.30
    1.59
    1.29
    1.55
    2.29
    1.85
    2.5
    1.90
    1.75
    2.05
    +694
    18:00
    ოლექსანდრია - ზორია
    ოლექსანდრია - ზორია
    დატვირთვა
    2.90
    3.15
    2.40
    1.48
    1.35
    1.32
    2.04
    1.70
    1.65
    2.5
    2.20
    1.90
    1.85
    +690
    კვირა - 31.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    15:00
    კარპატი - მარიუპოლი
    კარპატი - მარიუპოლი
    დატვირთვა
    2.70
    3.20
    2.49
    1.46
    1.39
    1.31
    1.93
    1.78
    1.75
    2.5
    2.00
    1.75
    2.00
    +692
    15:00
    ვორსკლა - ლვოვი
    ვორსკლა - ლვოვი
    დატვირთვა
    2.21
    3.30
    3.10
    1.32
    1.56
    1.30
    1.60
    2.20
    1.70
    2.5
    2.05
    1.85
    1.90
    +692
    18:00
    შახტარი - დინამო კიევი
    შახტარი - დინამო კიევი
    დატვირთვა
    1.95
    3.45
    3.60
    1.25
    1.70
    1.27
    1.44
    2.60
    1.95
    2.5
    1.80
    1.70
    2.10
    +694
    ფეხბურთი
    UEFA SRL, ჩემპიონთა ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    შაბათი - 30.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    23:00
    ბაიერნი SRL - ბარსელონა SRL
    ბაიერნი SRL - ბარსელონა SRL
    დატვირთვა
    2.54
    3.40
    2.54
    1.44
    1.44
    1.28
    1.85
    1.85
    2.45
    2.5
    1.50
    1.45
    2.70
    +615
    ფეხბურთი
    პორტუგალია SRL, პრიმეირა ლიგა SRL
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    ოთხშაბათი - 27.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    ბელენენსეში SRL - ტონდელა SRL
    ბელენენსეში SRL - ტონდელა SRL
    დატვირთვა
    2.02
    3.20
    3.65
    1.25
    1.66
    1.30
    1.45
    2.56
    1.55
    2.5
    2.35
    2.10
    1.70
    +615
    21:00
    ავეში SRL - მორეირენსე SRL
    ავეში SRL - მორეირენსე SRL
    დატვირთვა
    2.95
    3.50
    2.20
    1.56
    1.35
    1.27
    2.15
    1.63
    1.75
    2.5
    2.00
    1.85
    1.90
    +615
    23:00
    სპორტინგი SRL - ჟილ ვისენტე SRL
    სპორტინგი SRL - ჟილ ვისენტე SRL
    დატვირთვა
    1.60
    3.80
    5.25
    1.15
    2.06
    1.23
    1.23
    3.75
    1.60
    2.5
    2.25
    2.25
    1.60
    +611
    23:15
    რიუ ავე SRL - ბრაგა SRL
    რიუ ავე SRL - ბრაგა SRL
    დატვირთვა
    2.70
    3.30
    2.43
    1.47
    1.39
    1.29
    1.96
    1.76
    1.80
    2.5
    1.95
    1.75
    2.00
    +617
    ხუთშაბათი - 28.05.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:00
    ფამალიკაო SRL - პორტიმონენსე SRL
    ფამალიკაო SRL - პორტიმონენსე SRL
    დატვირთვა
    1.77
    3.70
    4.10
    1.21
    1.85
    1.24
    1.34
    3.00
    1.75
    2.5
    2.00
    1.90
    1.80
    +617
    21:00
    ბოავიშტა SRL - სანტა კლარა SRL
    ბოავიშტა SRL - სანტა კლარა SRL
    დატვირთვა
    2.20
    2.95
    3.50
    1.27
    1.56
    1.35
    1.52
    2.37
    1.55
    2.5
    2.35
    2.00
    1.75
    +617
    21:00
    გიმარაეში SRL - სეტუბალი SRL
    გიმარაეში SRL - სეტუბალი SRL
    დატვირთვა
    1.57
    3.80
    5.50
    1.14
    2.10
    1.22
    1.21
    3.95
    1.75
    2.5
    2.00
    2.05
    1.70
    +613
    23:00
    მარიტიმუ SRL - ბენფიკა SRL
    მარიტიმუ SRL - ბენფიკა SRL
    დატვირთვა
    6.35
    4.10
    1.47
    2.30
    1.11
    1.20
    4.55
    1.16
    1.80
    2.5
    1.95
    2.15
    1.65
    +615
    23:15
    ფერეირა SRL - პორტუ SRL
    ფერეირა SRL - პორტუ SRL
    დატვირთვა
    8.50
    4.20
    1.38
    2.53
    1.08
    1.18
    5.80
    1.10
    1.75
    2.5
    2.00
    2.35
    1.55
    +612
    ფეხბურთი
    გერმანია SRL, ბუნდესლიგა SRL
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    45'
    0:1
    ლაიფციგი SRL - ჰერტა SRL
    ლაიფციგი SRL - ჰერტა SRL
    3.10
    3.10
    2.25
    1.55
    1.30
    1.30
    2.15
    1.60
    2.20
    1.60
    +40
    45'
    1:2
    ჰოფენჰაიმი SRL - კიოლნი SRL
    ჰოფენჰაიმი SRL - კიოლნი SRL
    6.50
    3.70
    1.50
    2.35
    1.07
    1.22
    4.40
    1.16
    +34
    44'
    0:0
    აუგსბურგი SRL - პადერბორნი SRL
    აუგსბურგი SRL - პადერბორნი SRL
    2.30
    2.50
    3.95
    1.20
    1.52
    1.45
    1.47
    2.45
    1.20
    4.15
    +39
    45'
    1:0
    დიუსელდორფი SRL - შალკე SRL
    დიუსელდორფი SRL - შალკე SRL
    1.47
    3.65
    7.50
    1.05
    2.45
    1.22
    1.12
    5.00
    1.70
    2.00
    +39
    44'
    0:1
    უნიონი SRL - მაინცი SRL
    უნიონი SRL - მაინცი SRL
    6.00
    3.45
    1.57
    2.20
    1.08
    1.25
    4.05
    1.18
    1.85
    1.85
    +39
    ბილეთის რედაქტირება
    ბილეთის დასადებად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
    მინი თამაშები
    LIVE BETTING
    ფავორიტები
    დააჭირეთ
    და აირჩიეთ თქვენი
    ფავორიტი თამაში
    მიმდინარე LIVE STREAM
    ფეხბურთი TOP - ლიგები (8)
    სამხრეთ კორეა K-League 2,
    სეული ე. - ანიანგი
    სეული ე.
    ანიანგი
    0
    2
    II ტაიმი 87'
    ჯეონამ დრაგონსი - ჩუნგნამ ასანი
    ჯეონამ დრაგონსი
    ჩუნგნამ ასანი
    0
    1
    II ტაიმი 60'
    სუვონ სიტი - გეონგნამი
    სუვონ სიტი
    გეონგნამი
    1
    0
    I ტაიმი 0'
    TOP-SRL ბუნდესლიგა SRL,
    უნიონი SRL - მაინცი SRL
    უნიონი SRL
    მაინცი SRL
    0
    1
    I ტაიმი 44'
    აუგსბურგი SRL - პადერბორნი SRL
    აუგსბურგი SRL
    პადერბორნი SRL
    0
    0
    I ტაიმი 44'
    დიუსელდორფი SRL - შალკე SRL
    დიუსელდორფი SRL
    შალკე SRL
    1
    0
    I ტაიმი 45'
    ჰოფენჰაიმი SRL - კიოლნი SRL
    ჰოფენჰაიმი SRL
    კიოლნი SRL
    1
    2
    I ტაიმი 45'
    ლაიფციგი SRL - ჰერტა SRL
    ლაიფციგი SRL
    ჰერტა SRL
    0
    1
    I ტაიმი 44'
    ფეხბურთი - ყველა ლიგა (12)
    რუსეთი Liga Pro 6X6, 2x20 წუთი
    რიჟიე ლისი - სინიე პტიცი
    რიჟიე ლისი
    სინიე პტიცი
    2
    1
    I ტაიმი 12'
    ამხანაგური მატჩები კლუბები,
    დინამო კიევი - ოლიმპიკი დონეცკი
    დინამო კიევი
    ოლიმპიკი დონეცკი
    2
    0
    I ტაიმი 16'
    E-Leagues Esports Battle - Cis Cup(2x4წთ.), 2x4 წუთი
    ლოკომოტივი მ.(Dm1Trena) - შახტარი(Dangerdim77)
    ლოკომოტივი მ.(Dm1Trena)
    შახტარი(Dangerdim77)
    0
    2
    II ტაიმი 8'
    E-Leagues Cyber Champions League, 2x5 წუთი
    ჩელსი(Sima) - ლევერკუზენი(Mr.Jey)
    ჩელსი(Sima)
    ლევერკუზენი(Mr.Jey)
    1
    1
    II ტაიმი 10'
    აიაქსი(Reddevil) - ვალენსია(Ishking11)
    აიაქსი(Reddevil)
    ვალენსია(Ishking11)
    3
    5
    II ტაიმი 10'
    E-Leagues England Cyber Stars League, 2x5 წუთი
    უოტფორდი(Jenko) - ვესტ ჰემი(Mrpanda)
    უოტფორდი(Jenko)
    ვესტ ჰემი(Mrpanda)
    0
    2
    II ტაიმი 9'
    ლესტერი(Walker) - ევერტონი(Stig)
    ლესტერი(Walker)
    ევერტონი(Stig)
    1
    0
    II ტაიმი 7'
    E-Leagues Champions League Esports, 2x4 წუთი
    ბაიერნი(Tacoma) - ბარსელონა(Hovhar)
    ბაიერნი(Tacoma)
    ბარსელონა(Hovhar)
    0
    1
    I ტაიმი 2'
    TOP-SRL I ლიგა SRL,
    სპარტა პრაღა SRL - პლზენი SRL
    სპარტა პრაღა SRL
    პლზენი SRL
    1
    2
    II ტაიმი 56'
    ბუდეოვიცე SRL - ლიბერეცი SRL
    ბუდეოვიცე SRL
    ლიბერეცი SRL
    3
    3
    II ტაიმი 56'
    ოპავა SRL - კარვინა SRL
    ოპავა SRL
    კარვინა SRL
    2
    0
    II ტაიმი 58'
    ბოჰემიანსი SRL - ტეპლიცე SRL
    ბოჰემიანსი SRL
    ტეპლიცე SRL
    1
    0
    II ტაიმი 56'
    ჩოგბურთი (10)
    რუსეთი Liga Pro(მე-3 სეტი-სუპერტაიბრეიკი),
    ანდონოვი ი. - ბონევი მ.
    ანდონოვი ი.
    ბონევი მ.
    40
    30
    3
    2
    0
    1
    SET
    მე-2 სეტი 
    Austrian Pre Series. კაცები,
    მელზერი იუ. - როდიონოვი იუ.
    მელზერი იუ.
    როდიონოვი იუ.
    0
    0
    5
    2
    0
    0
    SET
    1-ლი სეტი 
    Exo Tennis Germany Series Exo Tennis Germany Series,
    ბროსკა ფ. - ჰერტაისი ი.
    ბროსკა ფ.
    ჰერტაისი ი.
    15
    40
    0
    0
    0
    0
    SET
    1-ლი სეტი 
    SRL საფრანგეთი საფრანგეთი. ქალები,
    კიზი მ. SRL - კოლინსი დ. SRL
    კიზი მ. SRL
    კოლინსი დ. SRL
    30
    15
    3
    4
    1
    0
    SET
    მე-2 სეტი 
    ჟუ ლინი SRL - იოროვიჩი ი. SRL
    ჟუ ლინი SRL
    იოროვიჩი ი. SRL
    15
    15
    1
    2
    0
    1
    SET
    მე-2 სეტი 
    კერბერი ა. SRL - უილიამსი ვ. SRL
    კერბერი ა. SRL
    უილიამსი ვ. SRL
    15
    0
    1
    2
    0
    0
    SET
    1-ლი სეტი 
    კრუნიჩი ა. SRL - კუზნეცოვა ს. SRL
    კრუნიჩი ა. SRL
    კუზნეცოვა ს. SRL
    15
    15
    1
    2
    0
    0
    SET
    1-ლი სეტი 
    SRL საფრანგეთი საფრანგეთი,
    შვარცმანი დ. SRL - მუნარი ჯ. SRL
    შვარცმანი დ. SRL
    მუნარი ჯ. SRL
    40
    ADV
    2
    2
    1
    0
    SET
    მე-2 სეტი 
    ჩილიჩი მ. SRL - მადენი ი. SRL
    ჩილიჩი მ. SRL
    მადენი ი. SRL
    0
    0
    1
    1
    2
    0
    SET
    მე-3 სეტი 
    Czech Presidential Cup ქალები,
    სტრიცოვა ბ. - მუხოვა კ.
    სტრიცოვა ბ.
    მუხოვა კ.
    0
    0
    3
    2
    0
    1
    SET
    მე-2 სეტი 
    კალათბურთი (5)
    საერთაშორისო ამხანაგური თამაშები(OT),
    რედ ფოქსი - მარსი
    რედ ფოქსი
    მარსი
    10
    11
    I მეოთხედი 5'
    E-Leagues NBA Cyber - Northwest Division, 4x5 წუთი
    ოკლაჰომა(Cruel) - დენვერი(Ash)
    ოკლაჰომა(Cruel)
    დენვერი(Ash)
    18
    15
    II მეოთხედი 7'
    E-Leagues Nba Regular Cup, 4x5 წუთი
    პორტლენდი (Harden) - მინესოტა(Missy)
    პორტლენდი (Harden)
    მინესოტა(Missy)
    70
    58
    III მეოთხედი 11'
    ჩინეთის ტაიბეი SBL. ქალები(OT),
    ტაიუანი - ტაივან ფოვერი
    ტაიუანი
    ტაივან ფოვერი
    12
    8
    I მეოთხედი 5'
    ჰოკეი (3)
    რუსეთი Comet Division, 3x10 წუთი
    კრასნიე კრილია - ერშისტიე ტიგრი
    კრასნიე კრილია
    ერშისტიე ტიგრი
    2
    1
    I პერიოდი 10'
    E-NHL 20 - League Pro(3x4 min)
    ჩიკაგო(NBF) - კოლორადო(D1S)
    ჩიკაგო(NBF)
    კოლორადო(D1S)
    1
    1
    მე-3 პერიოდი 0'
    E-Leagues Cyber World Cup, 3x4 წუთი
    აშშ(Scrate) - ჩეხეთი(Joker)
    აშშ(Scrate)
    ჩეხეთი(Joker)
    0
    3
    II პერიოდი 7'
    ფრენბურთი TOP - ლიგები (1)
    რუსეთი Pro League,
    Plamya Pro - Uragan Pro
    Plamya Pro
    Uragan Pro
    0
    2
    მე-3 სეტი 0'
    ფრენბურთი - ყველა ლიგა (8)
    რუსეთი რეგიონალ ლიგა მოყვარულები, ქალები
    ურალ სიტი - ენერჯი
    ურალ სიტი
    ენერჯი
    45
    40
    III სეტი 0'
    პანტერსი - ლისი
    პანტერსი
    ლისი
    7
    11
    I სეტი 0'
    Kung. მოყ. (2 მოგებამდე, 1-2 სეტი 21ქ.-მდე, მე-3 სეტი 15ქ.-მდე)
    ტაილანდი(kung) - ინდონეზია(kung)
    ტაილანდი(kung)
    ინდონეზია(kung)
    11
    6
    I სეტი 0'
    E-Volleyball. Spike Friendly. ქალები
    ჩინეთი - სამხრეთ კორეა
    ჩინეთი
    სამხრეთ კორეა
    90
    67
    მე-4 სეტი 0'
    კამერუნი - კენია
    კამერუნი
    კენია
    12
    21
    I სეტი 0'
    E-Leagues Liga Pro Challenge Tour, Women,
    ბულგარეთი(Kobe__824824) - იტალია (Mr_Meskalito)
    ბულგარეთი(Kobe__824824)
    იტალია (Mr_Meskalito)
    2
    1
    მე-4 სეტი 0'
    ბეისბოლი (7)
    სამხრეთ კორეა KBO,
    ხანვა იგლზი - ტვინსი
    ხანვა იგლზი
    ტვინსი
    1
    10
    Live 0'
    კტ ვიზი - კია ტაიგერსი
    კტ ვიზი
    კია ტაიგერსი
    3
    0
    Live 0'
    ნც დინოსი - კივუმ ხიროუსი
    ნც დინოსი
    კივუმ ხიროუსი
    4
    2
    Live 0'
    ლოტე ჯაიენტსი - სამსუნგ ლაიონსი
    ლოტე ჯაიენტსი
    სამსუნგ ლაიონსი
    1
    4
    Live 0'
    დუსან ბეარსი - ვივერნსი
    დუსან ბეარსი
    ვივერნსი
    4
    1
    Live 0'
    ჩინეთის ტაიბეი CPBL,
    იუნი ლაიონსი - სიტიკ ბრაზერს ელეფანსი
    იუნი ლაიონსი
    სიტიკ ბრაზერს ელეფანსი
    0
    4
    დაწყებული 0'
    ფუბონ გარდიენსი - რაკუტენ მანქიზი
    ფუბონ გარდიენსი
    რაკუტენ მანქიზი
    0
    0
    დაწყებული 0'
    მაგიდის ჩოგბურთი (12)
    რუსეთი Liga Pro,
    ფროლოვი ა. - შიროკოვი ვ.
    ფროლოვი ა.
    შიროკოვი ვ.
    2
    1
    მე-4 სეტი 0'
    საერთაშორისო Challenger Series ,
    ჰაპეკი ს. - ჰენინგერი მ.
    ჰაპეკი ს.
    ჰენინგერი მ.
    2
    3
    მე-6 სეტი 0'
    საერთაშორისო TT თასი,
    ვოზნიუკ ბ. - ტორისი ტ.
    ვოზნიუკ ბ.
    ტორისი ტ.
    0
    0
    Live 0'
    ბერეზინსკი ს. - სიმონჩუკი დ.
    ბერეზინსკი ს.
    სიმონჩუკი დ.
    1
    2
    მე-4 სეტი 0'
    მიროშნიჩენკო ვ. - ბობროვი ა.
    მიროშნიჩენკო ვ.
    ბობროვი ა.
    1
    2
    მე-4 სეტი 0'
    ვაკარაში რ. - ვორსულიაკი ი.
    ვაკარაში რ.
    ვორსულიაკი ი.
    0
    1
    მე-2 სეტი 0'
    ლაევსკი მ. - შერბაკი დ.
    ლაევსკი მ.
    შერბაკი დ.
    0
    0
    არ დაწყებულა 0'
    საერთაშორისო TT თასი. ქალები,
    ზაიცევა ლ - გულევსკაია იუ.
    ზაიცევა ლ
    გულევსკაია იუ.
    0
    1
    1-ლი სეტი 0'
    საერთაშორისო Setka Cup,
    ბერეზა ვ. - კოლესნიკოვი ვ.
    ბერეზა ვ.
    კოლესნიკოვი ვ.
    0
    0
    Live 0'
    საერთაშორისო Ukraine Win Cup,
    რაფიკოვი რ. - ჟარკო ი.
    რაფიკოვი რ.
    ჟარკო ი.
    1
    1
    მე-3 სეტი 0'
    მორგუნი გ. - როდინი ა.
    მორგუნი გ.
    როდინი ა.
    0
    0
    1-ლი სეტი 0'
    დარტსი (1)
    საერთაშორისო Modus Icons of Darts Live League,
    კაი კ. - ნიკოლსონი პ.
    კაი კ.
    ნიკოლსონი პ.
    0
    0
    დაწყებული 0'
    ბადმინტონი (1)
    საერთაშორისო Armenia Infinity Cup,
    რსუიანი ს. - ისახაკიანი ს.
    რსუიანი ს.
    ისახაკიანი ს.
    0
    0
    1-ლი სეტი 0'
    ES Counter-Strike (1)
    ESL CS:GO ESL ANZ Championship,
    Avant Gaming - Paradox Gaming
    Avant Gaming
    Paradox Gaming
    1
    1
    III რუკა 0'
    ES Dota (2)
    ESL Dota2 ESL ONE - Birmingham,
    Invictus Gaming - CDEC Gaming
    Invictus Gaming
    CDEC Gaming
    0
    1
    I რუკა 0'
    Ehome - Sparking Arrow Gaming
    Ehome
    Sparking Arrow Gaming
    0
    0
    I რუკა 0'
    კალათბურთი (5)
    იუპიტერი - ვენუსი
    იუპიტერი
    ვენუსი