ბილეთის რედაქტირება
ბილეთის დასადებად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
LIVE BETTING
მიმდინარე LIVE STREAM
ფეხბურთი TOP - ლიგები (11)
იტალია სერია A,
პარმა - ნაპოლი
პარმა
ნაპოლი
0
1
II ტაიმი 70'
საფრანგეთი ლიგა 1,
ნიცა - პსჟ
ნიცა
პსჟ
0
2
I ტაიმი 0'
ინგლისი პრემიერლიგა,
საუთჰემპტონი - ტოტენჰემი
საუთჰემპტონი
ტოტენჰემი
1
1
I ტაიმი 0'
ჰოლანდია ერედივიზიონი,
დენ ჰააგი - გრონინგენი
დენ ჰააგი
გრონინგენი
0
1
II ტაიმი 83'
რუსეთი პრემიერლიგა,
არსენალ ტულა - სოჭი
არსენალ ტულა
სოჭი
2
1
I ტაიმი 0'
უფა - ცსკა
უფა
ცსკა
0
0
I ტაიმი 0'
თურქეთი სუპერლიგა,
ერზურუმსპორი - სივასი
ერზურუმსპორი
სივასი
0
0
II ტაიმი 68'
ბელგია ჟუპილერ ლიგა,
ვარეგემი - ბრიუგე
ვარეგემი
ბრიუგე
0
2
I ტაიმი 28'
ბელარუსი უმაღლესი ლიგა,
სლუცკი - ბატე
სლუცკი
ბატე
0
0
16:00
ვიეტნამი თასი.
ვიეტელი - ჰა ნოი
ვიეტელი
ჰა ნოი
0
0
შესვენება HT
ბურუნდი პრემიერლიგა,
ბუჟუმბურა სიტი - მუზინგა
ბუჟუმბურა სიტი
მუზინგა
0
0
I ტაიმი 24'
ფეხბურთი - ყველა ლიგა (72)
დანია I დივიზიონი,
ამაგერი - ჰვიდოვრე
ამაგერი
ჰვიდოვრე
2
0
I ტაიმი 0'
დანია სუპერლიგა,
ოდენსე - ნორდსიელანდი
ოდენსე
ნორდსიელანდი
0
0
16:00
კოპენჰაგენი - ბრონდბიუ
კოპენჰაგენი
ბრონდბიუ
0
0
16:00
დანია II დივიზიონი,
სლაგელსე - ჰილეროდი
სლაგელსე
ჰილეროდი
1
0
I ტაიმი 0'
დანია II დივიზიონი
თისტედი - ბ 93 კოპენჰაგენი
თისტედი
ბ 93 კოპენჰაგენი
0
0
შესვენება HT
ჰოლბაეკი ბ&ი - ოურე ფა
ჰოლბაეკი ბ&ი
ოურე ფა
0
0
I ტაიმი 27'
გერმანია II ბუნდესლიგა,
ფიურტი - ოსნაბრიუკი
ფიურტი
ოსნაბრიუკი
1
1
I ტაიმი 28'
ჰაიდენჰაიმი - ბრაუნშვაიგი
ჰაიდენჰაიმი
ბრაუნშვაიგი
1
0
I ტაიმი 28'
კილი - პადერბორნი
კილი
პადერბორნი
0
0
I ტაიმი 28'
გერმანია III ბუნდესლიგა,
ინგოლშტადი - უერდინგენი
ინგოლშტადი
უერდინგენი
1
0
I ტაიმი 0'
მაგდებურგი - ჰალესჩერი
მაგდებურგი
ჰალესჩერი
0
0
16:00
ფინეთი კაკონენი. დასავლეთი,
კააპო - პალო იროტი
კააპო
პალო იროტი
2
0
I ტაიმი 0'
ფინეთი კაკონენი
როვანიემი II - ჰერკულესი
როვანიემი II
ჰერკულესი
0
0
შესვენება HT
ფინეთი კოლმონენი
ვპვ პალო-ვეიკოტი - ნარპესი
ვპვ პალო-ვეიკოტი
ნარპესი
0
0
შესვენება HT
ნჯს II - ტუპსი
ნჯს II
ტუპსი
1
1
შესვენება HT
პორტუგალია სეგუნდა ლიგა,
აკადემიკა კოიმბრა - ეშტორილი
აკადემიკა კოიმბრა
ეშტორილი
1
0
II ტაიმი 81'
რუსეთი PFL. ცენტრი,
ხიმიკ-არსენალ ტულა - სტროგინო
ხიმიკ-არსენალ ტულა
სტროგინო
1
0
I ტაიმი 0'
სოკოლი - ავანგარდ კურსკი
სოკოლი
ავანგარდ კურსკი
0
0
I ტაიმი 0'
რუსეთი PFL. ურალ-პოვოლჟიე,
ზვეზდა პერმი - ურალი II
ზვეზდა პერმი
ურალი II
0
0
16:00
ტიუმენი - ჩელიაბინსკი
ტიუმენი
ჩელიაბინსკი
0
0
16:00
რუსეთი PFL. დასავლეთი,
ზვეზდა - ოლიმპ დოლგოპრუდნი
ზვეზდა
ოლიმპ დოლგოპრუდნი
0
0
16:00
თურქეთი I დივიზიონი,
კეჩიორენგჩუ - ანკარასპორი
კეჩიორენგჩუ
ანკარასპორი
1
0
I ტაიმი 0'
შვედეთი I დივიზიონი. ჩრდილოეთი,
სოლენტუნა - სილვია
სოლენტუნა
სილვია
0
0
16:00
თურქეთი, 3 ლიგა.
იომრა - დარიჩა გენჩლერი
იომრა
დარიჩა გენჩლერი
0
0
16:00
ნორვეგია II დივიზიონი. ჯგუფი 2,
ბრინი - ლევანგერი
ბრინი
ლევანგერი
0
0
16:00
ნორვეგია. 1 დივ. ქალები
ფლოია - სტაბეკი
ფლოია
სტაბეკი
0
2
შესვენება HT
ჩინეთი jia ლიგა,
იანგსი ლიანშენგი - მეიჟოუ ჰაკა
იანგსი ლიანშენგი
მეიჟოუ ჰაკა
0
0
I ტაიმი 23'
ტაიჩჟოუ იუანდა - ჩენგდუ ქიანბაო
ტაიჩჟოუ იუანდა
ჩენგდუ ქიანბაო
0
0
I ტაიმი 23'
შოტლანდია პრემიერლიგა,
ჰიბერნიანი - რეინჯერსი
ჰიბერნიანი
რეინჯერსი
1
1
I ტაიმი 0'
შვეიცარია პირველი ლიგა კლასიკი,
ლუცერნი II - ზუგი
ლუცერნი II
ზუგი
0
0
16:00
პოლონეთი I ლიგა,
კორონა - გურნიკი ლეჩნა
კორონა
გურნიკი ლეჩნა
0
2
II ტაიმი 59'
უნგრეთი თასი,
ტიჟაივაროში - ჰონვედი
ტიჟაივაროში
ჰონვედი
1
3
II ტაიმი 72'
ყაზახეთი პრემიერლიგა,
კაისარი - ორდაბასი
კაისარი
ორდაბასი
0
0
16:00
უკრაინა პრემიერლიგა,
ოლიმპიკი დონეცკი - მინაი
ოლიმპიკი დონეცკი
მინაი
1
0
I ტაიმი 0'
უკრაინა პერშა ლიგა,
კრისტალი - პოლისია
კრისტალი
პოლისია
0
0
16:00
უკრაინა II ლიგა,
ობოლონ-ბროვარ-2 ბუჩა - პოდილია ხმელნიცკი
ობოლონ-ბროვარ-2 ბუჩა
პოდილია ხმელნიცკი
0
0
I ტაიმი 0'
ლატვია ვირსლიგა,
მეტტა/ლუ - სპარტაკ იურმალა
მეტტა/ლუ
სპარტაკ იურმალა
0
0
16:00
ტუკუმსი 2000 - იელგავა
ტუკუმსი 2000
იელგავა
0
0
16:00
დაუგავაპილსი - მეტალურგსი ლიეპა
დაუგავაპილსი
მეტალურგსი ლიეპა
0
0
16:00
ესტონეთი მეისტრილიგა,
ლევადია - ნომე კალიუ
ლევადია
ნომე კალიუ
0
0
16:00
ბელარუსი I დივიზიონი,
ნაფტანი - ნსკ მინსკი
ნაფტანი
ნსკ მინსკი
0
0
16:00
იაპონია J2 ლიგა,
სპა კუსაცუ - ეჰიმე
სპა კუსაცუ
ეჰიმე
1
0
II ტაიმი 67'
გერმანია მოყვარულები რეგიონალ ლიგა. ჩრდილო-აღმოსავლეთი,
ჰერტა(მ) - ლუკენვალდე
ჰერტა(მ)
ლუკენვალდე
0
1
I ტაიმი 27'
ფიურსტენვალდე - რატენოვი
ფიურსტენვალდე
რატენოვი
0
0
I ტაიმი 28'
ვიქტორია - ლიხტენბერგი
ვიქტორია
ლიხტენბერგი
0
0
I ტაიმი 29'
გერმანია მოყვარულები ობერლიგა. NOFV სამხრეთი,
აინჰაიტ რუდოლშტადტი - ბლაუ ვეის ცორბაუ
აინჰაიტ რუდოლშტადტი
ბლაუ ვეის ცორბაუ
0
0
16:00
გერმანია მოყვარულები ახალ. სამხრეთ/სამხრეთ-დასავლეთი,
მაინცი U19 - კარლსრუე U19
მაინცი U19
კარლსრუე U19
0
0
16:00
ულმი 1846 U19 - ბაიერნი U19
ულმი 1846 U19
ბაიერნი U19
0
0
16:00
ავსტრია მოყვარულები ბუნდესლიგა. ქალები,
ალტენმარკტი - შტურმი
ალტენმარკტი
შტურმი
0
0
16:00
ტანზანია პრემიერლიგა,
მბეია სიტი - აზამი
მბეია სიტი
აზამი
0
1
I ტაიმი 0'
ტაილანდი II დივიზიონი,
ჩაინატი - უდონ ზანი
ჩაინატი
უდონ ზანი
1
1
I ტაიმი 0'
სამუტ სახონი - კონკაენ იუნ.
სამუტ სახონი
კონკაენ იუნ.
0
0
16:00
ტაილანდი. ლიგა 2
ნონგ ბუა - პჰრე იუნ.
ნონგ ბუა
პჰრე იუნ.
1
1
შესვენება HT
ტაილანდი. ტაი ლიგა
ტრატი სკ - სუხოტაი
ტრატი სკ
სუხოტაი
0
1
შესვენება HT
ტაილანდი I ლიგა,
მუან ტონგ იუნ. - სამუტ პრაკანი
მუან ტონგ იუნ.
სამუტ პრაკანი
0
0
Live 0'
პრაჩუაპი - ჩონბური
პრაჩუაპი
ჩონბური
0
0
16:00
ნახონ რატჩასიმა - ჩიანგრაი იუნ.
ნახონ რატჩასიმა
ჩიანგრაი იუნ.
0
0
16:00
ტაჯიკეთი. უმაღლესი ლიგა.
ხატლონი - ისტიკლოლ დუშანბე
ხატლონი
ისტიკლოლ დუშანბე
0
1
შესვენება HT
ხუჯანდი - კუტოშ რუდაკი
ხუჯანდი
კუტოშ რუდაკი
1
0
შესვენება HT
TOP-SRL ბუნდესლიგა SRL,
ვოლფსბურგი SRL - ლევერკუზენი SRL
ვოლფსბურგი SRL
ლევერკუზენი SRL
0
1
II ტაიმი 70'
ლაიფციგი SRL - მაინცი SRL
ლაიფციგი SRL
მაინცი SRL
0
1
II ტაიმი 69'
მონღოლეთი პრემიერ ლიგა
ანდუუდ სიტი - სუმიდა გეპრო
ანდუუდ სიტი
სუმიდა გეპრო
0
0
შესვენება HT
ბუტანი Premier League,
პარო იუნ. - ტჰიმპჰუ სიტი
პარო იუნ.
ტჰიმპჰუ სიტი
0
0
არ დაწყებულა 0'
ჩოგბურთი TOP - ლიგები (3)
WTA. რომი ქალები,
ჰალეპი ს. - მუგურუსა გ.
ჰალეპი ს.
მუგურუსა გ.
40
40
3
0
1
1
SET
მე-3 სეტი 
WTA. სტრასბური ქალები,
პავლიუჩენკოვა ა. - ვან ეიტვანკი ე.
პავლიუჩენკოვა ა.
ვან ეიტვანკი ე.
30
40
4
2
0
0
SET
1-ლი სეტი 
ATP - ჰამბურგი, კვალიფიკაცია
სიმონი ჟ. - კუევასი პ
სიმონი ჟ.
კუევასი პ
40
30
-
-
0
1
SET
II სეტი 
ჩოგბურთი - ყველა ლიგა (6)
ITF. პორტუგალია F8 კაცები,
ხიმენო ვალერო კ. - ფანსელოვი ს.
ხიმენო ვალერო კ.
ფანსელოვი ს.
30
0
5
4
0
0
SET
1-ლი სეტი 
ITF. პორტუგალია 07A ქალები. წყვილები,
ჯორჯე ფ./პარეს ასკოიტია ო. - კუბკა მ. / სტრახოვა ვ.
ჯორჯე ფ./პარეს ასკოიტია ო.
კუბკა მ. / სტრახოვა ვ.
0
0
2
1
0
0
SET
1-ლი სეტი 
Challenger. სიბიუ, რუმინეთი. კვალ.
ლოკი ბ. - პერჩიკოტი მ.
ლოკი ბ.
პერჩიკოტი მ.
40
40
-
-
0
1
SET
II სეტი 
მარტინაუ მ. - გომეს ერერა კ.
მარტინაუ მ.
გომეს ერერა კ.
30
0
-
-
0
0
SET
I სეტი 
Challenger. ფორლი, კვალიფიკაცია
მონტეირო ტ. - ბრანკაჩიო რ.
მონტეირო ტ.
ბრანკაჩიო რ.
0
0
-
-
1
0
SET
II სეტი 
WTA. სტრასბური ქალები. წყვილები,
კრისტიანი კ./ოლმოსი გ. - დაბროვსკი გ./ოსტაპენკო ე.
კრისტიანი კ./ოლმოსი გ.
დაბროვსკი გ./ოსტაპენკო ე.
15
0
1
2
0
0
SET
1-ლი სეტი 
კალათბურთი TOP - ლიგები (2)
ესპანეთი ლიგა ACB(OT),
ესტუდიანტესი - მანრესა
ესტუდიანტესი
მანრესა
62
61
IV მეოთხედი 30'
საერთაშორისო ამხანაგური თამაშები(OT),
მბკ ნიკოლაევი - ხიმიკი
მბკ ნიკოლაევი
ხიმიკი
42
47
II მეოთხედი 18'
კალათბურთი - ყველა ლიგა (2)
საერთაშორისო ამხანაგური კლუბები ქალები
ჩანკაია - ორმანსპორი
ჩანკაია
ორმანსპორი
36
33
მე-3 მეოთხედი 06'
E-Leagues CLA Western Conference, 4x5 წუთი
სან ანტონიო(Bobby) - ნიუ ორლეანი(Shiva)
სან ანტონიო(Bobby)
ნიუ ორლეანი(Shiva)
0
0
Live 0'
ჰოკეი TOP - ლიგები (2)
რუსეთი KHL,
ავტომობილისტი - ავანგარდი
ავტომობილისტი
ავანგარდი
0
0
16:00
ტრაქტორი - ამური
ტრაქტორი
ამური
0
0
16:00
ჰოკეი - ყველა ლიგა (1)
რუსეთი MHL,
რეაქტორი ნიჟნეკამსკი - ტიუმენსკი ლეგიონი
რეაქტორი ნიჟნეკამსკი
ტიუმენსკი ლეგიონი
0
1
III პერიოდი 57'
ფრენბურთი (14)
რუსეთი თასი
ავტომობილისტ სტ-პეტერბურგი - მაგნიტკა უნივერსიტეტი
ავტომობილისტ სტ-პეტერბურგი
მაგნიტკა უნივერსიტეტი
98
102
მე-5 სეტი 0'
ტარხან სტერლიტამაკი - დინამო ჩელიაბინსკი
ტარხან სტერლიტამაკი
დინამო ჩელიაბინსკი
25
27
II სეტი 0'
რუსეთი Russian Cup,
ლოკომოტივი ნს - კუზბასი
ლოკომოტივი ნს
კუზბასი
0
0
16:00
თურქეთი ეფელერ ლიგა
გალათასარაი - ტფლ ალტეკმა
გალათასარაი
ტფლ ალტეკმა
47
46
II სეტი 0'
ბუიკსეჰირი - სორგუნ ბელედიესპორი
ბუიკსეჰირი
სორგუნ ბელედიესპორი
47
44
II სეტი 0'
ტოკატ ბლდ პლევნე - ფენერბახჩე
ტოკატ ბლდ პლევნე
ფენერბახჩე
17
25
შესვენება 0'
ირანი. სუპერლიგა
შაჰრვანდ არაკი - ერდეკანი
შაჰრვანდ არაკი
ერდეკანი
15
19
I სეტი 0'
სირჯიანი ირანიანი - გონბადი
სირჯიანი ირანიანი
გონბადი
20
20
I სეტი 0'
ურმია - პაიკანი
ურმია
პაიკანი
18
19
I სეტი 0'
ვარამინი - იეზდი
ვარამინი
იეზდი
23
19
I სეტი 0'
საიპა თეირან - მარივანი
საიპა თეირან
მარივანი
24
20
I სეტი 0'
ტუნისი. ნაციონალი ა. ქალები
ჟო სფაკსიენი - ალ ჰილალ ტუნისი
ჟო სფაკსიენი
ალ ჰილალ ტუნისი
50
34
II სეტი 0'
საერთაშორისო ამხ. კლუბები. ქალები
სნეკი - ზვოლე
სნეკი
ზვოლე
3
2
16:00
ხელბურთი TOP - ლიგები (2)
საერთაშორისო ჩემპიონთა ლიგა. ქალები,
ესბიერგი - ბუქარესტი
ესბიერგი
ბუქარესტი
0
0
16:00
მეცი - ბიტიგჰაიმი
მეცი
ბიტიგჰაიმი
0
0
16:00
ხელბურთი - ყველა ლიგა (2)
რუსეთი Cup,
დგტუ–ლიდერი - დონსკიე კაზაკი იუფუ ტაგანროგი
დგტუ–ლიდერი
დონსკიე კაზაკი იუფუ ტაგანროგი
13
23
II ტაიმი 34'
პოლონეთი სუპერლიგა,
ზაგლებე - ჩრობი გლაგოვი
ზაგლებე
ჩრობი გლაგოვი
17
15
II ტაიმი 32'
რაგბი (1)
რაგბის კავშირი ევროპის ჩემპიონთა თასი,
ტულუზა - ოლსტერი
ტულუზა
ოლსტერი
8
0
I ტაიმი 24'
ბეისბოლი (1)
იაპონია NPB,
ტოკიო იაკულტი - ჰიროსიმა კარპი
ტოკიო იაკულტი
ჰიროსიმა კარპი
5
1
მე-6 ინინგი 0'
ფუტზალი (1)
უნგრეთი Nb I,
ფიშერ-კლიმა - ვესპრემი
ფიშერ-კლიმა
ვესპრემი
0
0
16:05
პლაჟის ფრენბურთი (1)
საერთაშორისო CEV ევროპის ჩემპიონატი. ქალები,
ხოლომინა ს./მაკროგუზოვა ნ. - ჰერმანოვა ბ./სლუკოვა მ.
ხოლომინა ს./მაკროგუზოვა ნ.
ჰერმანოვა ბ./სლუკოვა მ.
0
0
16:00
ბილიარდი (2)
საერთაშორისო ჩემპიონთა ლიგა,
ჰოლტი მ. - მედოკსი ს.
ჰოლტი მ.
მედოკსი ს.
0
0
მატჩი მიმდინარეობს 0'
ლიუ ჰაოტიანი - სადჟიანტი ბ.
ლიუ ჰაოტიანი
სადჟიანტი ბ.
0
0
მატჩი მიმდინარეობს 0'
მაგიდის ჩოგბურთი (1)
საერთაშორისო TT თასი,
ჟუკოვი ე. - შეპენსკი ი.
ჟუკოვი ე.
შეპენსკი ი.
0
2
მე-3 სეტი 0'
დარტსი (1)
საერთაშორისო World Series of Darts Finals,
პრაისი გ. - ესპინოლი ნ.
პრაისი გ.
ესპინოლი ნ.
0
0
დაწყებული 0'
სქვოში (1)
საერთაშორისო Manchester Open,
კოლი პ. - მომენი ტ.
კოლი პ.
მომენი ტ.
1
1
III გეიმი 0'
ფეხბურთი (72)
ჰაუკარ ჰაფნაფჯორდური - ვოლსუნგური
ჰაუკარ ჰაფნაფჯორდური
ვოლსუნგური
-
-
20.09.20 15:00
ნაესბი - სუდვესტი
ნაესბი
სუდვესტი
-
-
20.09.20 16:00
სონენჰოფ გროსაშპახი - ბალინგენი
სონენჰოფ გროსაშპახი
ბალინგენი
-
-
20.09.20 16:00
ვჯს (U20) - ტამპერენ ილვესი U20
ვჯს (U20)
ტამპერენ ილვესი U20
-
-
20.09.20 16:00
სჯკ/აკატემია - ვაასა
სჯკ/აკატემია
ვაასა
-
-
20.09.20 16:00
რაპე გოიფი - იფკ კარლსჰამნი
რაპე გოიფი
იფკ კარლსჰამნი
-
-
20.09.20 16:00
ლინკოპინგსი - ალინგსასი იუნ.
ლინკოპინგსი
ალინგსასი იუნ.
-
-
20.09.20 16:00
ხონკაენი - ნაკჰონ პატჰომი
ხონკაენი
ნაკჰონ პატჰომი
-
-
20.09.20 16:00
ბუხორო - ლოკ. ტაშკენტი
ბუხორო
ლოკ. ტაშკენტი
-
-
20.09.20 16:00
ფრენბურთი (14)
ჰალილიე ბლდ. - აფიონ კარაჰისარი
ჰალილიე ბლდ.
აფიონ კარაჰისარი
-
-
20.09.20 16:00
VIBER CHAT
VIBER CHAT-ით სარგებლობისათვის საჭიროა კომპიუტერში გეყენოთ ვაიბერის აპლიკაცია
To use VIBER CHAT you must have
Viber installed on your PC
Для использования VIBER CHAT вы должны
установить Viber на свой компьютер
გადმოწერეთ VIBER
დაგვიკავშირდით
ფილიალები და სალაროები მეტი
კონტაქტი
სახელის აღდგენა
შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ველები
აღდგენა
შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ველები
+995
აღდგენა
პაროლის აღდგენა
შეავსეთ მოცემული ველები
აღდგენა
შეავსეთ მოცემული ველები
+995
აღდგენა
პაროლი შეიცვალა
შეტყობინება
გადასვლა