ბილეთის რედაქტირება
ბილეთის დასადებად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
LIVE BETTING
მიმდინარე LIVE STREAM
ფეხბურთი (50)
იტალია პრიმავერა,
ატალანტა U19 - იუვენტუსი U19
ატალანტა U19
იუვენტუსი U19
0
0
I ტაიმი 0'
საფრანგეთის ჩემპიონატი 19 წლამდე.
შატორუ U19 - ავრანჩესი U19
შატორუ U19
ავრანჩესი U19
1
1
შესვენება HT
ტულუზა U19 - მონაკო U19
ტულუზა U19
მონაკო U19
0
0
შესვენება HT
ავსტრია I დივიზიონი,
ბვ ლინცი - აუსტ. ლუსტენაუ
ბვ ლინცი
აუსტ. ლუსტენაუ
4
1
II ტაიმი 0'
გერმანია - ბუნდესლიგა (ახალ). დასავლეთი
მიუნსტერი U19 - დორტმუნდი U19
მიუნსტერი U19
დორტმუნდი U19
0
1
შესვენება HT
ლევერკუზენი U19 - გლადბახი U19
ლევერკუზენი U19
გლადბახი U19
0
1
შესვენება HT
გერმანია - ბუნდესლიგა (ახალ). ჩრდილო-აღმოსავლეთი
ოსნაბრიუკი U19 - ლაიფციგი U19
ოსნაბრიუკი U19
ლაიფციგი U19
0
1
შესვენება HT
სლოვაკეთი II ლიგა,
პეტრჟალკა - კოშიცე
პეტრჟალკა
კოშიცე
0
1
II ტაიმი 67'
ავსტრალია NSW პრემიერლიგა,
როკდალე - სიდნეი U21
როკდალე
სიდნეი U21
0
0
II ტაიმი 0'
ავსტრალია NSW პრემიერლიგა 2,
ჰაკოა სიდნეი - ბლეკტაუნ სპარტანსი
ჰაკოა სიდნეი
ბლეკტაუნ სპარტანსი
0
3
II ტაიმი 63'
ავსტრალია NSW Premier League, Women,
აპია ლეიჩჰარდი - ემერჯინ ჯეტსი
აპია ლეიჩჰარდი
ემერჯინ ჯეტსი
1
0
I ტაიმი 0'
საბერძნეთი ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე,
ვოლოსი U19 - არისი U19
ვოლოსი U19
არისი U19
0
0
I ტაიმი 0'
ჩეხეთი MSFL,
სლოვაცკო(ბ) - ვისოჩინა იგლავა B
სლოვაცკო(ბ)
ვისოჩინა იგლავა B
0
0
II ტაიმი 76'
ფასტავ ზლინი(ბ) - ბანიკ ოსტრავა(ბ)
ფასტავ ზლინი(ბ)
ბანიკ ოსტრავა(ბ)
2
0
II ტაიმი 61'
ჩეხეთი CFL,
ჰრადეც კრალოვე II - სოკოლ ზივანიცე
ჰრადეც კრალოვე II
სოკოლ ზივანიცე
0
2
II ტაიმი 83'
ჩლუმეც ნად ციდინოუ - დუკლა პრაღა(ბ)
ჩლუმეც ნად ციდინოუ
დუკლა პრაღა(ბ)
3
1
II ტაიმი 78'
პარდუბიცე(ბ) - ზბუზანი
პარდუბიცე(ბ)
ზბუზანი
3
2
II ტაიმი 82'
ბოჰემიანსი 1905 II - იაბლონეცი(ბ)
ბოჰემიანსი 1905 II
იაბლონეცი(ბ)
0
1
II ტაიმი 82'
კარლოვი ვარი - სპარტა პრაღა(ბ)
კარლოვი ვარი
სპარტა პრაღა(ბ)
1
3
II ტაიმი 66'
ჩეხეთი კრაჟსკი პრებორი
მს ბრნო - სკ ბოსკოვიცე
მს ბრნო
სკ ბოსკოვიცე
2
0
II ტაიმი 64'
ჩეხეთი დივიოზიონი B,
მეტეორი პრაღა VIII - შტეტი
მეტეორი პრაღა VIII
შტეტი
3
1
II ტაიმი 80'
ჩეხეთი დივიოზიონი E,
სლავიცინი - ვსეჩოვიცე
სლავიცინი
ვსეჩოვიცე
5
1
II ტაიმი 80'
ჩეხეთი დივიოზიონი D,
სოკოლ ლანჟგოტი - ჟდირეცი ნ.დ.
სოკოლ ლანჟგოტი
ჟდირეცი ნ.დ.
3
0
II ტაიმი 64'
რუმინეთი II ლიგა,
ვიტორული ტ.ჯ. - უ კრაიოვა 1948 სა
ვიტორული ტ.ჯ.
უ კრაიოვა 1948 სა
1
1
I ტაიმი 23'
ყაზახეთი პრემიერლიგა,
ასტანა - შახტარ ყარაგანდა
ასტანა
შახტარ ყარაგანდა
0
0
I ტაიმი 0'
ხორვატია 3. Hnl, Center,
გაი მეიკი - ნკ ზაგორეკ კრაპინა
გაი მეიკი
ნკ ზაგორეკ კრაპინა
2
0
I ტაიმი 0'
სერბეთი სერბეთი U19 ,
რადნიჩკი 1923 U19 - ვოივოდინა ნოვი სადი U19
რადნიჩკი 1923 U19
ვოივოდინა ნოვი სადი U19
0
0
I ტაიმი 0'
სერბეთი სრპსკას ლიგა, აღმოსავლეთი,
სკ ცარ კონსტანტინ - რადნიჩკი სვილაინაცი
სკ ცარ კონსტანტინ
რადნიჩკი სვილაინაცი
0
1
I ტაიმი 0'
ესტონეთი ესილიიგა B,
ლაანემა ჰააპსალუ - ვორუ ჰელიოსი
ლაანემა ჰააპსალუ
ვორუ ჰელიოსი
0
0
14:00
ვიიმსი - რაკვერე ტარვასი
ვიიმსი
რაკვერე ტარვასი
0
0
14:00
იაპონია J2 ლიგა,
მაჩიდა - ომია
მაჩიდა
ომია
0
0
II ტაიმი 90'
იაპონია J ლიგა,
ოიტა - იოკოჰამა
ოიტა
იოკოჰამა
1
0
I ტაიმი 0'
გერმანია მოყვარულები ობერლიგა. ბრემენი,
გისტემუნდე - ბრინკუმერი
გისტემუნდე
ბრინკუმერი
2
1
I ტაიმი 0'
გერმანია მოყვარულები ახალგაზრდები. დასავლეთი,
შალკე U19 - კიოლნი U19
შალკე U19
კიოლნი U19
0
0
I ტაიმი 0'
გერმანია მოყვარულები თასი. ქალები,
გლადბახი - ვერდერი
გლადბახი
ვერდერი
0
3
I ტაიმი 0'
იაპონია, ნადეშიკო ლიგა 2, ქალები
ნაგანო პარსეირო - იოკოჰამა სიგულსი
ნაგანო პარსეირო
იოკოჰამა სიგულსი
0
0
შესვენება HT
ავსტრია მოყვარულები ვენის შტადლიგა,
სლოვან ჰაკი - უნიონ მაუერი
სლოვან ჰაკი
უნიონ მაუერი
0
2
II ტაიმი 67'
ავსტრია მოყვარულები ობერლიგა, შტირია ცენტრალური,
გროსკლაინი - ტუს რეინი
გროსკლაინი
ტუს რეინი
0
0
II ტაიმი 0'
მიანმარი ნაციონალური ლიგა
მაგვე ფკ - იადანარბონი
მაგვე ფკ
იადანარბონი
1
3
შესვენება HT
საგაინგ იუნ. - საუთერნ მიანმარი
საგაინგ იუნ.
საუთერნ მიანმარი
3
0
შესვენება HT
ამხანაგური მატჩები კლუბები,
ტორემოლინოსი - კორდობა
ტორემოლინოსი
კორდობა
0
0
I ტაიმი 21'
ჩინეთს ტაიბეი პრემიერლიგა
ტაიპოვერი - მინგ ჩუანი უნივ.
ტაიპოვერი
მინგ ჩუანი უნივ.
2
2
II ტაიმი 90'
TOP-SRL პრემიერლიგა SRL,
ლესტერი SRL - ბარნლი SRL
ლესტერი SRL
ბარნლი SRL
2
0
I ტაიმი 0'
ჩელსი SRL - ლივერპული SRL
ჩელსი SRL
ლივერპული SRL
0
2
I ტაიმი 0'
საუთჰემპტონი SRL - ტოტენჰემი SRL
საუთჰემპტონი SRL
ტოტენჰემი SRL
0
0
I ტაიმი 0'
ნიუკასლი SRL - ბრაიტონი SRL
ნიუკასლი SRL
ბრაიტონი SRL
0
0
I ტაიმი 0'
ჩინეთის ტაიბეი პრემიერლიგა,
ტაიჩუნგი - ტაიპეი ტატუნგი
ტაიჩუნგი
ტაიპეი ტატუნგი
1
2
II ტაიმი 90'
ბუტანი Premier League,
პარო იუნ. - ტჰიმპჰუ სიტი
პარო იუნ.
ტჰიმპჰუ სიტი
0
0
არ დაწყებულა 0'
ჩოგბურთი TOP - ლიგები (2)
WTA. სტრასბური ქალები,
ჩჟან შუაი - სანდერსი ს.
ჩჟან შუაი
სანდერსი ს.
30
40
2
2
0
0
SET
1-ლი სეტი 
ATP - ჰამბურგი, კვალიფიკაცია
ჰამპელი ლ. - ვესელი ი.
ჰამპელი ლ.
ვესელი ი.
0
0
-
-
0
1
SET
II სეტი 
ჩოგბურთი - ყველა ლიგა (11)
ITF. ესპანეთი 13A ქალები,
კავალიე რეიმერსი ი. - მუტავძიკჩი მ.
კავალიე რეიმერსი ი.
მუტავძიკჩი მ.
30
0
2
0
0
1
SET
მე-2 სეტი 
ITF. ტუნისი F29 კაცები,
შევჩენკო ა. - პიჩლერი დ.
შევჩენკო ა.
პიჩლერი დ.
0
40
1
1
1
0
SET
მე-2 სეტი 
ITF. ტუნისი 30A ქალები,
ტალბი შ. - კუბარევა ა.
ტალბი შ.
კუბარევა ა.
0
0
1
2
0
1
SET
მე-2 სეტი 
ITF. ჩეხეთი 10A ქალები,
ტალაბა გ. - ჟენგი ქ.
ტალაბა გ.
ჟენგი ქ.
0
30
0
2
1
1
SET
მე-3 სეტი 
ITF. ჩეხეთი F6 კაცები,
ლეგეჩკა ი. - ბაეზი ს.
ლეგეჩკა ი.
ბაეზი ს.
0
15
2
2
0
1
SET
მე-2 სეტი 
ITF. რუმინეთი F6 კაცები,
აგამონონე ფ. - აიდუკოვიჩი დ.
აგამონონე ფ.
აიდუკოვიჩი დ.
40
ADV
0
0
1
1
SET
მე-3 სეტი 
Challenger. სიბიუ, რუმინეთი. კვალ.
ეუპოვიჩი ე. - ლაზაროვი ა.
ეუპოვიჩი ე.
ლაზაროვი ა.
0
0
-
-
1
0
SET
II სეტი 
ორლოვი ვ. - კირკინი ე.
ორლოვი ვ.
კირკინი ე.
15
15
-
-
1
0
SET
II სეტი 
Challeger. იასი კაცები,
ბურგი მ. - ტაბერნერი კ.
ბურგი მ.
ტაბერნერი კ.
0
0
3
5
0
0
SET
1-ლი სეტი 
Challenger. ფორლი, კვალიფიკაცია
რიტშარდი ა. - სანჩეს იზქუერიდო ნ.
რიტშარდი ა.
სანჩეს იზქუერიდო ნ.
15
0
-
-
0
1
SET
II სეტი 
WTA. სტრასბური ქალები. წყვილები,
გუარაჩი ა./კრავჩუკი დ. - ჰიბინო ნ./ნინომია მ.
გუარაჩი ა./კრავჩუკი დ.
ჰიბინო ნ./ნინომია მ.
0
0
4
0
0
0
SET
1-ლი სეტი 
კალათბურთი TOP - ლიგები (1)
საერთაშორისო ამხანაგური თამაშები(OT),
ზაპოროჟიე - ჩერკასკიე მავპი
ზაპოროჟიე
ჩერკასკიე მავპი
47
37
II მეოთხედი 0'
კალათბურთი - ყველა ლიგა (6)
რუსეთი თასი, ქალები,
პარმა-კორ პერმსკი კრაი - როსტოვ-დონი
პარმა-კორ პერმსკი კრაი
როსტოვ-დონი
0
0
III მეოთხედი 0'
საბერძნეთი თასი, ქალები,
მგს პანსერაიკოსი - არისი
მგს პანსერაიკოსი
არისი
26
34
II მეოთხედი 0'
ჩეხეთი 1 ლიგა. ქალები
ჰავიროვი - სპარტა
ჰავიროვი
სპარტა
45
42
მე-3 მეოთხედი 05'
E-Leagues CLA Western Conference, 4x5 წუთი
ნიუ ორლეანი(Shiva) - სან ანტონიო(Bobby)
ნიუ ორლეანი(Shiva)
სან ანტონიო(Bobby)
48
37
III მეოთხედი 12'
მემფისი(Goku) - იუტა(Mvp)
მემფისი(Goku)
იუტა(Mvp)
42
27
III მეოთხედი 12'
სამხრეთ კორეა თასი
ორიონსი - სანგმუ
ორიონსი
სანგმუ
46
41
მე-3 მეოთხედი 09'
ჰოკეი (2)
ფინეთი U20 ლიგა
ტაპარა U20 - კიარპიატი U20
ტაპარა U20
კიარპიატი U20
0
1
I პერიოდი 0'
რუსეთი MHL,
ტოლპარი - კუზნეცკიე მედვედი
ტოლპარი
კუზნეცკიე მედვედი
10
0
III პერიოდი 57'
ფრენბურთი (4)
რუსეთი Russian Cup,
გაზპრომ-იუგრა - იუგრა-სამატლორი
გაზპრომ-იუგრა
იუგრა-სამატლორი
0
1
მე-2 სეტი 0'
საერთაშორისო ამხ. კლუბები.
ისკრა ოდენცოვო - კამა პერმსკი კრაი
ისკრა ოდენცოვო
კამა პერმსკი კრაი
49
46
III სეტი 0'
E-volleyball - League Pro Challenge Tour - Women
რუსეთი - გერმანია
რუსეთი
გერმანია
66
64
III სეტი 0'
ხელბურთი (1)
ჩეხეთი ექსტრალიგა,
პლზენი - კოპრივნიცე
პლზენი
კოპრივნიცე
28
30
II ტაიმი 52'
ბეისბოლი (2)
იაპონია NPB,
ტოკიო იაკულტი - ჰიროსიმა კარპი
ტოკიო იაკულტი
ჰიროსიმა კარპი
3
0
მე-2 ინინგი 0'
სამხრეთ კორეა KBO,
ლოტე ჯაიენტსი - ნც დინოსი
ლოტე ჯაიენტსი
ნც დინოსი
2
1
მე-5 ინინგი 0'
პლაჟის ფრენბურთი (2)
საერთაშორისო CEV ევროპის ჩემპიონატი,
მოლი ა.ბ./სოერუმი კ.ს. - ლუპო დ./ნიკოლაი პ.
მოლი ა.ბ./სოერუმი კ.ს.
ლუპო დ./ნიკოლაი პ.
0
0
1-ლი სეტი 0'
საერთაშორისო Winners Cup,
ანტონენკო ა./კოტელენეცი ა. - ბორეცი ს./კლიუევი დ.
ანტონენკო ა./კოტელენეცი ა.
ბორეცი ს./კლიუევი დ.
0
0
1-ლი სეტი 0'
ავსტრალიური ფეხბურთი (1)
ავსტრალია AFL,
ფრიმენტალ დოკერსი - ვესტერნ ბულდოგსი
ფრიმენტალ დოკერსი
ვესტერნ ბულდოგსი
40
55
III პერიოდი 0'
მაგიდის ჩოგბურთი (3)
რუსეთი Liga Pro,
პავლენკო რ. - კუტუზოვი ო.
პავლენკო რ.
კუტუზოვი ო.
0
2
მე-3 სეტი 0'
სლაშჩილინი ა. - ფედოროვ ვ.
სლაშჩილინი ა.
ფედოროვ ვ.
0
1
მე-2 სეტი 0'
სმირნოვი ი. - ჟურბა ნ.
სმირნოვი ი.
ჟურბა ნ.
0
0
1-ლი სეტი 0'
ES Dota (2)
BTS Dota2 BTS Pro Series,
Execration - Boom Esports
Execration
Boom Esports
0
1
Live 0'
China Dota2 China Pro Cup,
Ehome - Vici Gaming
Ehome
Vici Gaming
0
1
I რუკა 0'
ფეხბურთი (50)
ველკო ელექტერი - კეილა
ველკო ელექტერი
კეილა
-
-
20.09.20 14:00
მარტინენცი - უე რუბი
მარტინენცი
უე რუბი
-
-
20.09.20 14:00
ფრენბურთი (4)
სპორტ ტოტო ანკარა - არჰავი ბლდ.
სპორტ ტოტო ანკარა
არჰავი ბლდ.
-
-
20.09.20 14:00
VIBER CHAT
VIBER CHAT-ით სარგებლობისათვის საჭიროა კომპიუტერში გეყენოთ ვაიბერის აპლიკაცია
To use VIBER CHAT you must have
Viber installed on your PC
Для использования VIBER CHAT вы должны
установить Viber на свой компьютер
გადმოწერეთ VIBER
დაგვიკავშირდით
ფილიალები და სალაროები მეტი
კონტაქტი
სახელის აღდგენა
შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ველები
აღდგენა
შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ველები
+995
აღდგენა
პაროლის აღდგენა
შეავსეთ მოცემული ველები
აღდგენა
შეავსეთ მოცემული ველები
+995
აღდგენა
პაროლი შეიცვალა
შეტყობინება
გადასვლა